Nobel İlaç, Geleneksel “Nobel Çocuk Günü” Etkinliğinin Dördüncüsünü Gerçekleştirdi

0

“Nobel’de Annem/Babam İnsanların Sağlıklı Olması İçin Çalışıyor”

Nobel İlaç, kurum kültürü anlayışına değer vererek, mutlu bir çalışma ortamı yaratma ve çalışan memnuniyetini artırma amacıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenen Nobel Çocuk Günü Etkinliğini geniş bir katılım ile gerçekleştirdi.

Nobel İlaç Genel Müdürü Hakan Şahin, Nobel Çocuk Günü Etkinliği açılış konuşmasında: “Sağlık için değer inancımız ile attığımız her adımda sevgili çocuklarımıza karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek için çalışıyoruz.  İşini heyecan ve tutkuyla yapan; merak eden, keşfeden, sürekli öğrenmeye açık Nobel ebeveynlerinin yetiştirmekte olduğu siz çocuklara güzel bir dünya bırakmayı, sizleri güzel, sağlıklı bir geleceğe taşımayı çok önemsiyoruz” diyerek karşıladı.

Nobel Çocuk Günü Etkinliği kapsamında Nobel’li çocuklar anne/babalarının iş yerini görme fırsatı bulurken, aynı zamanda pek çok aktivite ile eğlenceli vakit geçirdiler. Ayrıca bu yıl ilk kez düzenlenen “Nobel’de Annem/Babam İnsanların Sağlıklı Olması İçin Çalışıyor” temalı resim sergisine Türkiye’nin dört bir yanından katılan Nobel’li çocuklar, anne ve babalarının “Sağlık İçin Değer” inancıyla yaptıkları işleri ve Nobel İlaç’ı resimleri ile anlattılar.

Hacivat ve Karagöz tiyatro oyunu, ilüzyon gösterisi, video oyunları, resim sergisi, Türk Beyin Takımı aktiviteleri ile renklenen ve Akciğer Kanseri Farkındalık Ayı kapsamındaki etkinlikler de içeren Nobel Çocuk Günü’nde, her şey çocukların mutluluğu içindi…