Çolak’ın Başarısı

0

İstikrar tabii ki önemli. Ama bunun yanında Türk Eczacıları Birliği Başkanı Erdoğan Çolak’ın başarısını da yadsıyamayız. Yani Çolak seçildiyse istikrar olsun diye değil, uzun yıllardır başarılı bir yönetim sergilediğinden dolayı seçilmiştir.

Eczanem nerede uygulaması başlı başına önemli bir projedir. Eczacılık mesleğinin dijital alanda da temsil edilmesi artık Türk Eczacıları Birliği’nin eline geçmiş olmasının önemli bir göstergesidir.

TEB’in daha önce de dijital platform çalışmaları olmuştur. Ama bu halka yönelik ilk projesidir ve çok da başarılı olacaktır. Türkiye’nin önemli bir kesimi bu uygulamayı indirecektir. Bu uygulama gerektiğinde halk ile temas kurulmasında da kullanılabilecek olması mesleğin en büyük kazançlarından biri olacaktır.

Buna bağlı olarak TEB’in mutlaka hasta ile ilişkisini güçlendireceği farklı uygulamalar da üretmesi gerekmektedir. Tabii yine birileri halka hizmet olan

TEB’in bu işlemleri rekabet kuruluna şikayet etmezse..;-) TEB Başkanı Erdoğan Çolak’ı güvenoyu aldığından dolayı kutlar, başarılarının devamını dilerim.

Altın Havanlar sahiplerini buluyor

Bu yıl 10.’su gerçekleştirilecek olan Altın Havan Ödülleri’nin töreni 27 Aralık gecesi yapılıyor. Bir organizasyonu aralıksız 10 yıldır yapabiliyor olmak, Eczacı Dergisi olarak bizi gururlandırıyor. Bu başarıda bizim olduğu kadar jüri üyelerimizin gücü ve ödülü kazananların ödüle sahip çıkmasının çok önemli olduğunu düşünüyorum.

Bizim için bir şölen haline gelen bu organizasyona destek veren tüm kurumlara destek olurken, bu yıl ana sponsor olarak yanımızda olan Polifarma firmasına özellikle teşekkür etmek istiyorum. Teşekkürüm sadece sponsor oldukları için değil Türkiye’nin yurt dışına mahküm olduğu bir konuda önemli bir başarıya imza atarak, Sürekli Ayaktan Diyaliz Cihazını üretmelerinden dolayıdır. Polifarma’yı bu önemli yatırımlarından dolayı kutluyorum.

Altın Havan 2019 davetiye