Bref ve Dixi ile Sağlık Çalışanlarımızın Evleri Tertemiz

0

Henkel’in tuvalet temizliğinde lider markası Bref ve yüzey temizliğinde öncü markası Dixi, sağlık çalışanlarına destek için, ev ve ofislere profesyonel temizlik hizmeti sunan online platform mutlubiev.com ile bir araya geldi. “Sayenizde” adıyla gerçekleştirilen proje kapsamında, sağlığımız için olağanüstü bir gayretle görevlerini sürdüren 1.000 sağlık çalışanımızın evleri temizlendi.

İçinde bulunduğumuz gündemin kahramanları kuşkusuz onlar… Hepimizin sağlığı için gece gündüz özveriyle çalışan sessiz kahramanlarımız olan sağlık ordumuz, günlerce evlerine gidemeden ve ailelerini göremeden bizim için mücadeleye devam ediyor. Elbette onlar da sağlıklarını korumak için kişisel hijyenlerine büyük özen gösteriyor. Ancak sağlık çalışanlarımız için de kişisel hijyen kadar önemli olan bir diğer konu bugünlerde evlerinin temizliği ve hijyeni… Bref ve Dixi markaları da sağlık çalışanlarımızın yükünü biraz olsun hafifletmek, onların evlerinde hijyenik bir temizlik sağlamak ve hayatlarını güzelleştirmek için “Sayenizde” adıyla çok özel bir proje başlattı. Proje kapsamında, mutlubiev platformu iş birliğinde, sağlık çalışanlarının evlerini temizlemek için harekete geçildi. İstanbul, İzmir ve Ankara’da ikamet edip, platformun sitesine talebini gönderen sağlık çalışanlarının evlerine gidilerek ev temizliği hizmeti gerçekleştirildi. Henkel temizlik ürünlerinden oluşan hijyen paketi evlerine bırakıldı.Projeden yararlanan 1.000 sağlık çalışanı, böylece ek hizmet sınırlandırması olmadan ve hiçbir ücret ödemeden evinin ihtiyaçlarına göre bir temizlik yaptırabildi. Proje, televizyon ve dijital platformlardan yapılan yayın ve paylaşımlarla da desteklendi.

#umutluyuzsayenizde

Henkel Hakkında

Henkel, global olarak dengeli ve çeşitlilik gösteren bir portföyle faaliyet göstermektedir. Güçlü markalar, inovasyonlar ve teknolojiler sayesinde şirket, üç iş birimiyle hem endüstriyel hem de tüketici iş birimlerinde lider konumlara sahiptir. Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri, yapıştırıcı piyasasında dünya çapında tüm endüstriyel sektörlerde global bir liderdir. Henkel’in Çamaşır ve Ev Bakım ile Beauty Care İş Birimlerinde, dünya genelinde pek çok piyasa ve kategoride liderliği bulunmaktadır. 1876 yılında kurulan Henkel, 140 yılı aşkın süredir başarısını sürdürmektedir. 2019 yılında Henkel, yaklaşık 20 milyar Euro satış ve 3,2 milyar Euro faaliyet kârı bildirmiştir. Henkel dünya çapında güçlü şirket kültürü ile bir araya gelmiş, tutkulu, birbirinden farklı olan ancak aynı değerleri paylaşarak, sürdürülebilir değerler yaratmak için çalışan yaklaşık 52.000 kişiyi istihdam etmektedir. Sürdürülebilirlik konusunda tanınmış bir lider olarak Henkel, birçok uluslararası endeks ve sıralamada en üst sıralarda yer almaktadır. Henkel’in imtiyazlı hisse senetleri, Almanya DAX borsa endeksine kayıtlıdır. Daha fazla bilgi için lütfen www.henkel.com‘u ziyaret ediniz.